Súkromné úložiská

Súkromné úložiská

Příspěvekod mirko70 » čtv čer 27, 2013 7:01 pm

Napadla ma taká myšlienka,možno skôr pre adminov ale dávam ju na diskusiu.

kedže na verejných úložiskách sa odkazy a linky bežne mažú kôli autorským právam,napadlo ma teda či by nebolo na zváženie pridávať neverejné odkazy na filmy,ktoré majú predpokladám fajnšmekri na Dropboxe,Skydrive a podobných úložiskách,kde sa nedá bežne dogúgliť ale iba pomocou odkazov.Jednak by mali istotu,že im to nikto nezmaže ajednak by pridávali kvalitné kúsky pod hrozbou BANU na IP. Neviem....možno je to blbosť :S ale niekedy aj zdanlivá blbosť môže byť na konci dobrá vec.
Zostáva len jediná vec....zohnať a nalákať takýchto užívateľov :PA

Tak neviem.....môžte ma zniesť zo sveta :M
Obrázek
mirko70

Re: Súkromné úložiská

Příspěvekod peteruu » čtv čer 27, 2013 8:36 pm

tam je problém že treba platiť za tak veľké uloženie dát...
A keď ti nato náhodou prídu že tam nahrávaš filmy na ktoré nemáš práva tak budeš mať ešte väčší problém lebo je to tuším viacej napojené na konkrétnu osobu.

A čo tak to nové uložisko od Kim dotcom-a tam sa to dá nejak aj hashovať a nikto nevie čo to je zač... osobne som ho nepoužíval ale už je v prevádzke dosť dlho www.mega.co.nz
Neotestujete to niekto?
peteruu

Příspěvekod mirko70 » čtv čer 27, 2013 9:03 pm

peteruu píše:tam je problém že treba platiť za tak veľké uloženie dát...
A keď ti nato náhodou prídu že tam nahrávaš filmy na ktoré nemáš práva tak budeš mať ešte väčší problém lebo je to tuším viacej napojené na konkrétnu osobu.

A čo tak to nové uložisko od Kim dotcom-a tam sa to dá nejak aj hashovať a nikto nevie čo to je zač... osobne som ho nepoužíval ale už je v prevádzke dosť dlho http://www.mega.co.nz
Neotestujete to niekto?

Ono predpokladám,že tak ako aj na ostatných podobných stránkach či forach sú tzv.nasadení ľudia,ktorí monitorujú takéto aktivity.Ak by chceli takýchto ľudí zabásnuť napr.takého užívateľa Skydrive,museli by osloviť Microsoft,ktorému to patrí,potom by to musel byť súbor,ktorý je verejný (ak používaš iba link,tak sa nedá dohľadať inak ako linkom),no a predpokladám,že ak sa teda nakoniec takíto užívatelia aj nájdu tak úložisko nepoužívajú primárne na filmy resp.nelegálny obsah a zrejme si aj predplácajú väčšie dáta
Obrázek
mirko70

Příspěvekod peteruu » čtv čer 27, 2013 10:49 pm

ono si myslím že je to skôr tak keď už sa niekto zameria na hľadanie užívateľov čo distribujú nelegálny obsah. tak si nájdu stránky podobné našim a potom sa to rieši akoby s tými užívateľmi čo to nahrávali a to už je potom myslím rýchla záležitosť ale tak u nás sa to asi nerobí. Každopádne to mega.co.nz vypadá celkom fajn... podľa krátkeho nahľadnutia
peteruu