ZLE VYHLADAVA Z ULOZTO

ZLE VYHLADAVA Z ULOZTO

Příspěvekod ika.len » pon říj 01, 2012 4:46 pm

navrhujem vratit sa k mojmu staremu navrhu davat dva nazvy - cesky + povodny. Bolo by to lepsie.
ika.len

Re: ZLE VYHLADAVA Z ULOZTO

Příspěvekod Olda54 » pon říj 01, 2012 5:34 pm

Já tedy nevím zda to pomůže. Vždyť na Uložto jsou některé soubory uloženy pod český, jiné pod slovenským, ale také pod origo názvem, kdy u asijských filmů i zkomoleně, nebo i dle CSFD existuje více názvů pro stejný film. V případě odkazů pro jiné fóra - může být název i zakódován do zkratky. :? Vždy bude nějaké problém - spíše jde o to,aby sem někdo nevkládal nesmysly :twisted: Mně spíše nejde na rozum, že tu někdo dává odkazy na smazané soubory, či neveřejné - nevím či je to úmysl, nebo nějaký špatný způsob výběru URL - třeba z nějakého jiného fóra - aniž by to prověřil ?? :evil:
Olda54

Příspěvekod Flynn » úte říj 02, 2012 6:22 pm

Ono je také možné, že "majitel" souboru zjistí, že byl dán sem a nepřeje si to, proto ho odstraní.
Flynn

Příspěvekod Olda54 » úte říj 02, 2012 6:43 pm

Flynn píše:Ono je také možné, že "majitel" souboru zjistí, že byl dán sem a nepřeje si to, proto ho odstraní.

Možné je samozřejmě všechno, ale pochybuji že uploadeři s Uložto kontrolují tak různé stránky. Mně to spíše přijde tak, že někdo jen z jiného fóra ( warezu ) okopíruje linky, aniž by je zkontroloval. V případě různých novinek může fungovat i mazání ze strany Uložto, kdy někdo přidá aktivní odkaz, ale ten je vzápětí vymazán na Uložto. Nevím jak dalece na Uložto po uploadu lze dodatečně zaheslovat soubor..
P.S. Snad zdejší kontrola mrtvých linků je kvalitní a myslím, že když někdo narazí na zaheslovaný či smazaný link, či jiný nesmysl, tak může vložit odkaz do vedlejšího příspěvku o chybách. ;)
Olda54

Příspěvekod mirko70@myopera.com » úte říj 02, 2012 7:20 pm

Olda54 píše:Já tedy nevím zda to pomůže. Vždyť na Uložto jsou některé soubory uloženy pod český, jiné pod slovenským, ale také pod origo názvem, kdy u asijských filmů i zkomoleně, nebo i dle CSFD existuje více názvů pro stejný film. V případě odkazů pro jiné fóra - může být název i zakódován do zkratky. :? Vždy bude nějaké problém - spíše jde o to,aby sem někdo nevkládal nesmysly :twisted: Mně spíše nejde na rozum, že tu někdo dává odkazy na smazané soubory, či neveřejné - nevím či je to úmysl, nebo nějaký špatný způsob výběru URL - třeba z nějakého jiného fóra - aniž by to prověřil ?? :evil:

S tým warezom by to mohlo byť,lebo je tam kopec hluchých linkov(hlavne na rapidy a pod.) Neverejné súbory môže pridať iba samotný autor,pretože on jediný ich vidí.Po odhlásení ich neuvidí ani on.Zmazané súbory je kategoria sama o sebe.Jedná sa o nahlásené linky a súbory pred oficiálnym uvedením.Dovolím si tvrdiť,že taktiež to vloží autor hnaný honbou za bajtami.
mirko70@myopera.com

Příspěvekod ika.len » čtv říj 04, 2012 9:42 am

ked nechcete davat do vyhladavania 2 nazvy tak dajte aspon + rok
ika.len