MOMENTALNE ZAVADY NA STRANKE

Re: MOMENTALNE ZAVADY NA STRANKE

Příspěvekod peteruu » sob dub 20, 2013 11:59 pm

maze uloz.to a to musi kvoli tomu ze na nich tlaci amerika predpokladam ohladom ochrany autorskych prav.. lebo je to jeden z mala serverov ktory este funguje ako tak co sa tyka dostupnosti a pravnych legislativ..
peteruu

Příspěvekod mirko70 » ned dub 21, 2013 12:21 am

peteruu píše:maze uloz.to a to musi kvoli tomu ze na nich tlaci amerika predpokladam ohladom ochrany autorskych prav.. lebo je to jeden z mala serverov ktory este funguje ako tak co sa tyka dostupnosti a pravnych legislativ..

Ak mám dobré informácie,pokiaľ to nepríjmu v zákone,američania môžu tlačiť koľko chcú. Ide iba o to zabrániť priamej ponuke k nelegálnemu sťahovaniu.takže predpokladám,že sa prispôsobia podobne ako oststné servery (rôznymi časovými slučkami a preklikávačkami ) a rokujú s autorským zväzom. Ak to dopadne dobre,tak z platenej časti im budú odvádzať nejaký poplatok.
Obrázek
mirko70

Příspěvekod ika.len » úte kvě 14, 2013 3:14 pm

ADMIN - bol by problem z vasej stranky nejak odvirit stranku lebo ked sa dava niekde odkaz ta ma to viry trojske ?!
ika.len

Příspěvekod peteruu » úte kvě 14, 2013 4:41 pm

problem hlasy len avast... kvoli javascripty ktory tu mame.. a ten najskor nedame prec. Takže asi tak už sme im aj písali ohľadom toho nechcú nejak meniť stanovisko. A mimo iné hlási to vír len každé dva týždne či ako to je nastavene..
peteruu

Příspěvekod mirko70 » úte kvě 14, 2013 6:45 pm

peteruu píše:problem hlasy len avast... kvoli javascripty ktory tu mame.. a ten najskor nedame prec. Takže asi tak už sme im aj písali ohľadom toho nechcú nejak meniť stanovisko. A mimo iné hlási to vír len každé dva týždne či ako to je nastavene..

nič proti fanúškom ale Avast patrí podľa mňa do hája.Ked opravujem kompy zakaždým robí bordel nejaký trialový antivirak.Nainštalujte si klasický essential.Je malý,veľmi výkonný a hlavne zadarmo priamo od Microsoftu.Od win 8 už netreba,už tam je vinštalovaný Defender.
Obrázek
mirko70

Příspěvekod peteruu » úte kvě 14, 2013 7:39 pm

tak tak, ja osobne som prave na avg.. predtym trapni eset.. ale to spomalovanie pc bolo na nevydrzanie...
peteruu

Příspěvekod peteruu » pon kvě 27, 2013 5:26 pm

to je len taka trapnost... kolizia kontrolnych suctov.... mne to nevyskocilo vobec
peteruu

Příspěvekod Flynn » pon kvě 27, 2013 8:01 pm

Ani mě nic neobtěžovalo a aktualizace mám nové.
Flynn

Příspěvekod ika.len » úte srp 27, 2013 11:14 pm

admin - debili zase vymazavate filmy uz 10 stran to je 300 filmov ?!
ika.len