SCI-FI + FANTASY

SCI-FI + FANTASY

Příspěvekod Olda54 » pát říj 12, 2012 8:46 pm

Není problém vytvořit téma, ale kdo - s kým a o čem si zde bude psát ? :?: Když i aktivita v jiných tématech je jen občasná. :roll: Já spíše než planě diskutovat dohledávám k jednotlivým titulům linky na Uložto a co se týká sci-fi tak jsem se dostal až k str.90. ;)
Olda54

Re: SCI-FI + FANTASY

Příspěvekod mirko70 » pát říj 12, 2012 8:57 pm

ano Oldo,tak s tou aktivitou je to bieda.Ak som správne sčítal všetkých prispievateľov ,ktoré mi chodia cez RSS,tak ich nie je viac ako 10.
Naposledy upravil mirko70 dne pon říj 02, 2017 7:44 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
mirko70

Příspěvekod Olda54 » pát říj 12, 2012 9:59 pm

Takže ty zde funguješ jen jako "podpisová" reklama :?: Tak to bude bída. Já na facebook ani Google plus nelezu. :roll: No co, tak se budu dopisovat sám se sebou ;)
Olda54

Příspěvekod Flynn » pát říj 12, 2012 10:02 pm

OT: Jak tak pozoruji, tak tady asi také brzy začnu trpět samomluvou. Je to bída, boys!
Flynn

Příspěvekod Olda54 » pát říj 12, 2012 10:32 pm

To není bída, ale takový je život. ;)
Olda54

Příspěvekod mirko70 » sob říj 13, 2012 11:01 am

Olda54 píše:Takže ty zde funguješ jen jako "podpisová" reklama :?: Tak to bude bída. Já na facebook ani Google plus nelezu. :roll: No co, tak se budu dopisovat sám se sebou ;)

To nie je podpisová reklama :D To je moja stránka a ako vidíš,nesedím celý čas na nej.Rád pozerám filmy s touto tématikou a hudbe spacesynth sa venujem už od roku 1985.Vlastním originálnu VHS Tron z roku 1982,čo síce nie je nič moc ale pre mňa je to vec,ktorú by som nevymenil za žiadne DVD. Na nete je kopec webou s podobnou tématikou ale žiadne v češtine či slovenčine.Preto som sa začal o to zaujímať aby to ľudia mali pokope.Nečakám veľkú hromadnú účasť.Je to dosť špecifická téma ale som rád,že ju môžem ponúknuť aj v našich krajoch.
Obrázek
mirko70

Příspěvekod Olda54 » sob říj 13, 2012 3:05 pm

Doufám, že co se týká reklamy, to bereš z mé strany jako lehkou ironii a nadsázku,abych spíše vyprovokoval diskuzi. Jinak co se týká facebooku apd. tak na tom trvám. Je samozřejmě věc každého kde a jak se prezentuje. Co se mne týká, tak mne scifi a podobné věci baví již od doby co jsem se naučil číst a to ještě o nějakých VHS nevědělo. :D
P.S. V rámci svých kontaktů na facebooku a jinde sem alespoň také dotlač nějaké fandy. ;)
Olda54

Příspěvekod Flynn » sob říj 13, 2012 3:55 pm

Tak zase zpátky ke Sci-Fi.
Kozoroh 1 (1978): ačkoli se mnohým kritikům nelíbí zařazení do SF žánru, bezesporu tam patří. A nejen proto, že je tam raketa a astronauti i řídicí centrum, ale také proto, že v době, kdy se film natáčel, bylo létání na Mars ještě opravdu více v myslích fantastů. A kdo neměl možnost vidět starou verzi s dabingem ČST, byl o mnohé ochuzen. Škoda, že nebyl použit také na první vydání DVD a BD u nás a byl nahrazen dabingem novým.
Vzpomněl jsem si na tento film po shlédnutí filmu Apollo 18, který mě zklamal (ani se nedivím) a putoval okamžitě do koše.
Flynn

Příspěvekod mirko70 » sob říj 13, 2012 4:56 pm

Olda54 píše:Doufám, že co se týká reklamy, to bereš z mé strany jako lehkou ironii a nadsázku,abych spíše vyprovokoval diskuzi. Jinak co se týká facebooku apd. tak na tom trvám. Je samozřejmě věc každého kde a jak se prezentuje. Co se mne týká, tak mne scifi a podobné věci baví již od doby co jsem se naučil číst a to ještě o nějakých VHS nevědělo. :D
P.S. V rámci svých kontaktů na facebooku a jinde sem alespoň také dotlač nějaké fandy. ;)

Pozvať fanúškov nie je problém..Bežne na stránkach zdieľam odkazy.To sa týkalo aj M-L,ktoré boli,si myslím dosť úspešné(aspoň podľa počtu lajkov a komentárov) Dodnes mám doma zopár knižných titulov z ruskej tvorby.:)
Obrázek
mirko70

Příspěvekod mirko70 » sob říj 13, 2012 5:01 pm

Flynn píše:Tak zase zpátky ke Sci-Fi.
Kozoroh 1 (1978): ačkoli se mnohým kritikům nelíbí zařazení do SF žánru, bezesporu tam patří. A nejen proto, že je tam raketa a astronauti i řídicí centrum, ale také proto, že v době, kdy se film natáčel, bylo létání na Mars ještě opravdu více v myslích fantastů. A kdo neměl možnost vidět starou verzi s dabingem ČST, byl o mnohé ochuzen. Škoda, že nebyl použit také na první vydání DVD a BD u nás a byl nahrazen dabingem novým.
Vzpomněl jsem si na tento film po shlédnutí filmu Apollo 18, který mě zklamal (ani se nedivím) a putoval okamžitě do koše.

Ak by aj nepatril do sci-fi tématiky,určite zaujíma ľudí s vesmírom či kozmonautikou.Napr.forko Kozmonautix
Zaujímavé na celej tejto záležitosti je,že prebieha iba tak na pozadí,kde sa zrodila dohoda typu:No dobre my vám necháme Gagarina a vy nám Mesiac.
Obrázek
mirko70