Toskánska vášeň

Toskánska vášeň

Příspěvekod adask22 » pon kvě 13, 2013 11:23 pm

Prosím Vás poradí mi niekto kde by som si mohla stiahnuť všetky diely seriálu toskánska vášeň? Skúšala som to z uložto, ale tam mi to síce stiahlo, a keď som si pustila časť tak ju prehralo len takých 15 min. z časti seriálu. Prosím pomôžte!
adask22

Re: Toskánska vášeň

Příspěvekod Flynn » úte kvě 14, 2013 9:36 am

Na Ulož.to je to ve dvojím provedení. Zkoušelas stáhnout oboje? Napiš, jestli se ti stáhly soubory celé nebo jen část, anebo se ti jen přehraje 15 minut a dost? Dělá to tak každý díl? Jaký používáš program na přehrávání? Vyzkoušej Media Player Classic. Používáš nějaký program na stahování? Výborný je Free Rapid Downloader, můžeš stahovat více souborů najednou a při přerušení (třeba, když vypneš počítač nebo zavřeš tento program) se tyto stažené části nevymažou, ale při příštím spuštění pokračuje stahování od momentu, kdy bylo přerušeno. Nevěřím tomu, že by se nedaly stáhnout díly bezchybně. Prostě to musí jít, navíc, když je to tam všechno dvakrát.
Flynn

Re: Toskánska vášeň

Příspěvekod adask22 » úte kvě 14, 2013 4:41 pm

Ďakujem. Vyskúšam tú druhú možnosť, vtedy mi ju nevyhľadalo. Dám potom vedieť. Na prehrávanie používam KMP Player alebo Windows media player classic.
adask22